Yatak Baza Tamiri

yatak-baza-tamiri

Yatak baza tamiri yapılırken çocuk odaları için tasarlanan ölçülerle birlikte yatak odaları için tasarlanan büyük ölçülerde bazaların da tamiri yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle arızanın tespit edilmesi gerekli olmaktadır.

Yatakların baza olarak kullanılması için gerekli olan sunta kullanımı ya da yatak başı kullanımı gibi malzemelerin montajlarının da yapıldığı firmamız kapsamında öncelikli olarak müşteri ihtiyaçlarının tespiti olarak belirlenmektedir.

Müşterilerin arızaya ilişkin ya da montaja ilişkin talepte bulunmaları durumunda uzman ustalarımız ile arızaların tespit edilmesi sağlanmakta ve devamında buna uygun onarım çalışmalarının planlanması sağlanmaktadır.

Yatak olarak kullanılan bazaların sandık kısımlarının doğru ve etkin bir biçimde kullanılabilmesi için sunta kesilerek kaliteli daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmesi mümkün olmaktadır.

Baza Suntasında Kaliteli Kullanım

yatak-baza-tamiri
yatak-baza-tamiri

Baza suntası tamiri ya da yeni suntanın montaj işlemleri yapılırken kaliteli ürünlerin kullanılması oldukça önemlidir. Ürünlerin kaliteli olması ve montaj işlemlerinin etkili bir biçimde yapılması sayesinde bazalar da daha kaliteli ürünler haline gelebilecektir.

Suntaların bazalar ile uygun ölçülerde kesilmesi ve montajı yapılırken de estetik bir görüntünün sağlanabilmesi için alanında uzman olan kişiler tarafından işlemlerin yapılıyor olması gerekmektedir.

Firmamız bünyesinde yürütülmekte olan Baza tamiri hizmetlerinde sunta kullanımında olduğu gibi baza başlığının da kaliteli olması önemli olmaktadır. Bu sayede bazanın daha sabit ve daha sağlam durması sağlanmış olmaktadır.

Baza kullanımı için önemli olan başlık modelleri, odanın tasarım farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilmekte olup, birden fazla defa monte edilebilmektedir. Fakat ürünlerin kaliteli olmaması durumunda ise başlığın sağlam bir yapıda bulunmayacağı düşünülmektedir.

Baza Tamirinde Tecrübeli Usta Kadrosu

İstanbul baza tamiri ustası olarak müşterilerin arayışları göz önünde bulundurularak bu sektör içerisindeki en tecrübeli ve en başarılı isimler ile çalışmaya devam etmekteyiz. Bu sayede yürütülen çalışmaların da hem hızlı hem de güvenilir olması sağlanmaktadır.

Alanında tecrübe sahibi olmalarının yanı sıra hızlı ve atik olmaları sayesinde de randevu sürecinden itibaren en kısa süre içerisinde baza teslimi yapılmakta olup işlemlerin de kaliteli bir biçimde tamamlanması sağlanabilmektedir.

Baza tamiri işlemlerinde bulunan farklı başlıklar arasında yatak baza tamiri en temel tamir işlemi olmakla beraber, mekanizmalara yönelik de arıza tespiti ve onarım çalışmaları yapılabilmektedir.

Bazaların mekanizmaları metal olduğu için uzun süreli kullanımda en çok arıza bu bölgelerde görülse de onarım işlemleri kolay ve hızlı olduğu için yatak baza tamirine göre daha az tercih edildiği bilinmektedir.

Bunların yanı sıra bazanın amortisörünün tamir edilme sürecinde de önemli hizmetle sunulmaktadır. Temel bir mekanizma olduğu için düzenlenmesi de oldukça önemli bir gereklilik içermektedir.

Baza Tamirinde Onarım Çalışmaları

Baza makası tamiri ya da baza amortisör tamiri yapılırken öncelikli olarak bir arıza olmadan önce onarımın yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede arızaların onarılamaz bir duruma gelmesinden önce düzenli bakımlarının yapılması durumunda daha uzun süre dayanıklı olarak kullanılabilmektedir.

Baza tamir işlemleri kapsamında onarım işlemleri arızalardan daha kısa sürede yapılmakta olan işlemler oldukları için evde de yapılması mümkün olmaktadır. Bu sayede randevu süresi içerisinde ortalama bir saat içerisinde işlemler tamamlanabilmektedir.

Tamir işlemlerinde süre, yapılacak olan işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Mekanizmalar kısa süre içerisinde onarılırken mobilya temelli arızaların giderilmesinde bazaların nakliye ile firmaya getirilmesi gerekebilmektedir.

Bazı durumlarda bazanın tamiri mümkün olmadığında yeni parçaların eklenmesi söz konusu olmakta olup bu durumda kullanılan parçalar da kaliteli ürünlerden tercih edilerek müşteri memnuniyeti yüksek düzeyde sağlanmaktadır.

Yatak Baza Tamiri Aşamaları

Yatak baza tamirinin aşamaları belirlenirken arıza durumuna göre belirlenen yöntem üzerinden hizmet verilmektedir. Her arızanın nedenleri farklı olacağından öncelikli olarak nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerde bir düzenleme yapılması gerekmektedir.

Yatak baza tamirinde arızanın tespit edilmesinden sonra onarmak için gerekli olan parçalar tespit edilmekte ve müşterilerin tercihlerine bağlı olarak parçaların temin edilmesi kısa süre içerisinde sağlanmaktadır. Sonrasında parçaların montajı ile işlemler tamamlanmış olmaktadır.

Yatak baza tamiri alanında hizmet almak isteyen müşterilerimizin, iletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşmaları halinde kısa süre süre içerisinde tamir hizmetleri verilmekte olup evde ya da firmada işlemler tamamlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak düzenli onarım hizmetleri de sunulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir